Начальник Управління транспорту Одеської облдержадміністрації Ілько О.В продовжує знищувати Центральний автовокзал Одеси

Вже більше року триває конфлікт між Центральним автовокзалом Одеси та Управлінням морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської облдержадміністрації в особі його начальника Ілько Олександра Васильовича. Причиною цього конфлікту стало відкриття поряд з Центральним автовокзалом ще одної автостанції під назвою «Колонтаївська». Протягом 2012 року Ілько Олександр Васильович робить все можливе, щоб знищити Центральний автовокзал та замість нього розвити АС «Колонтаївська».

Олександр Васильович вже перевів значну частину автобусних маршрутів з Центрального автовокзалу на АС «Колонтаївська». Але цього поки ще замало. Центральний автовокзал, не зважаючи на всі потуги Олександра Васильовича, продовжує існувати. І влітку Ілько Олександр Васильович наносить ще один удар по Центральному автовокзалу.

У червні 2012 року було змінено схему руху автобусного міського маршруту загального користування №124. Даний маршрут почав передбачати проходження автобуса безпосередньо через територію Центрального автовокзалу Одеси.

Схема руху автобусів міського маршруту загального користування №124 через автовокзал була погоджена Управлінням морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської облдержадміністрації.

Але при цьому, як завжди, забули погодити цей маршрут з Центральним автовокзалом.

Відповідно до Порядку регулювання діяльності автостанцій план автостанції зі схемою руху автобусів міститься в паспорті автостанції. Паспорт автостанції розробляється та затверджується власником автостанції. Натомість при зміні схеми руху маршруту №124 у Центрального автовокзалу не було запитано, чи є можливість проходження цього маршруту через територію автовокзалу.

В той же час законодавство не містить норм щодо повноважень Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку погоджувати схеми руху автобусів через автостанцію. Знову постає питання: «Для чого начальнику даного управління Ілько О.В., перевищуючи свої повноваження, погоджувати автобусний маршрут через Центральний автовокзал?»

Керівництво Центрального автовокзалу листом звернулось до Ілько Олександра Васильовича з проханням переглянути схему руху автобусів міського маршруту №124. Але Ілько О.В. відповів, що переглядати нічого не буде, так як ця земельна ділянка навколо Центрального автовокзалу не призначена для обслуговування автовокзалу та з цього часу буде використовуватись як дорога міського маршруту загального користування.

Слід відмітити, що земельна ділянка була виділена Центральному автовокзалу ще у 1961 році. З тих пір вона постійно використовувалась виключно для обслуговування пасажирів, які відправлялись з автовокзалу.

На даний час Центральний автовокзал міста Одеса впродовж доби приймає приблизно 160 автобусів, які здійснюють міжміські та міжнародні пасажирські перевезення. Проходження автобусів міського маршруту №124 з коротким інтервалом безпосередньо через територію автовокзалу поблизу платформ посадки-висадки пасажирів створило небезпечні умови для життя та здоров’я пасажирів, які користуються послугами автовокзалу, а також незручні умови для руху інших автобусів.

Навіщо створювати такі умови для автовокзалу? Невже просування нової автостанції «Колонтаївська» може здійснюватись за рахунок безпеки одеситів та гостей Одеси?

Украинское антирейдерское движение

Скарга до Клименко О.В. щодо тиску на підприємців начальницею ДПІ у м. Южному в Одеській області Суружиу Світлани Миколаївни

Голові Державної податкової служби України

Клименко О.В.

Шановний Олександр Вікторович!

Знову звертаємось до Вас у зв’язку з продовженням злочинної діяльності начальниці ДПІ у м. Южному в Одеській області Суружиу Світлани Миколаївни.

Раніше вже до Вас звертались зі скаргами на незаконні дії Суружиу С.М. Але начальниця ДПІ у м. Южному Суружиу С.М. належних висновків не зробила та вирішила діяти більш нагло та зухвало.

10.10.2012 р. Суружиу С.М. визвала до себе в кабінет директора ВКПФ «Вячеслава» Кудрявцеву О.В. та в усній формі попросила надати всі фінансові документи, які стосуються діяльності ВКПФ «Вячеслава». Коли Кудрявцева попросила назвати підставу для надання документів, Суружиу С.М. в той же час видала наказ про №229 від 10.10.2012 р. «Про проведення документальної позапланової виїзної перевірки» ВКПФ «Вячеслава».

Як підставу для перевірки в наказі зазначено п.п.78.1.1 п.78.1 ст.78 ПК України та доповідну записку від 27.08.2012 року №187/14-0110 управління внутрішнього контролю та аудиту, яка свідчить про можливі порушення позивачем податкового, валютного та іншого законодавства.

Відповідно до п.п.78.1.1 п.78.1 ст.78 ПК України документальна позапланова перевірка здійснюється за наслідками перевірок інших платників податків або отримання податкової інформації виявлено факти, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов’язковий письмовий запит органу державної податкової служби протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту.

 

Звертаємо Вашу увагу, що після 27.08.2012 року (тобто після складання доповідної записки від 27.08.2012 року №187/14-0110 управління внутрішнього контролю та аудиту) ДПІ у м. Южному в Одеській області не зверталось до ВКПФ «Вячеслава» з будь-якими письмовими запитами.

 

ВКПФ «Вячеслава» звернулось до ДПІ у м. Южному з проханням надати копію доповідної записки від 27.08.2012 року №187/14-0110 управління внутрішнього контролю та аудиту, яка слугувала підставою для позапланової перевірки ВКПФ «Вячеслава». Але ДПІ у м. Южному в Одеській області відмовила у наданні цього документу. ВКПФ «Вячеслава» не ухиляється від проведення перевірки податковими органами, але податкові перевірки повинні проводитись чітко в рамках закону.

15.10.2012 р. начальниця ДПІ в м. Южному Світлана Миколаївна знову видала такий самий наказ про проведення позапланової перевірки ВКПФ «Вячеслава». В наказі зазначені такі самі підстави для перевірки, як і в минулому наказі. Дані накази вже оскаржені до суду.

Начальниця ДПІ у м. Южному Суружиу С.М. вже відверто заявляє, що зробить все можливе, щоб ВКПФ «Вячеслава» не існувало. І це дійсно так. Всі дії Суружиу Світлани Миколаївни направлені на припинення діяльності ВКПФ «Вячеслава».

Просимо Вас вплинути на ситуацію, яка склалася між ВКПФ «Вячеслава» та начальницею ДПІ у м. Южному в Одеській області Суружиу С.М., та припинити тиск на суб’єкта підприємницької діяльності.

Голова правління

ГО «Верховенство права» В.І. Семенов

zahvat.net